Przejdź do właściwej treści strony Przejdź do menu

Doradztwo unijne

Doradzamy i wspieramy w pozyskaniu i pełnym rozliczeniu finansowania europejskiego

Skuteczność i doświadczenie

Skutecznie pozyskujemy i rozliczamy dotacje unijne m.in. w obszarach: innowacyjnych usług i produktów, transferu wiedzy, badań i rozwoju, infrastruktury, informatyzacji, środowiska, działalności eksportowej przedsiębiorstw oraz szkoleń.

Kompleksowe usługi

Nasze działania ukierunkowane są na kompleksowe usługi obejmujące doradztwo z analizą i identyfikacją optymalnych źródeł wsparcia, prace związane z samym przygotowaniem kompletnej dokumentacji aplikacyjnej oraz rozliczenie pozyskanych środków.

Różnorodni klienci

Nasi klienci to m.in. przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, szkoły wyższe, przedszkola, muzea i teatry.

Wykwalifikowana kadra

Różnorodność kwalifikacji i doświadczeń naszej kadry w połączeniu z rozbudowaną siecią kontaktów z wysokiej klasy ekspertami pozwala na kompleksową obsługę projektów z różnych dziedzin.

Przejrzyste warunki współpracy

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od wielkości dotacji i kształtuje się zgodnie z ustalonymi wcześniej klarownymi zasadami.

Przygotowanie pełnej dokumentacji

Oferujemy skonstruowanie wniosku o dofinansowanie w sposób zapewniający maksymalizację szans na pozytywne rozpatrzenie oraz wsparcie w zakresie finansowego rozliczenia projektu.

Zdobądź dofinansowanie dla swojej firmy

Wypełnij formularz i sprawdź z jakich programów możesz skorzystać!

Etapy współpracy