TRENERZY

Piotr Tytoń
Piotr Tytoń

Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego; Coach ACC ICF, DiSC Trainer & Facilitator; HR Business Partner

Specjalista ds. efektywności. Główne obszary szkoleń: Rozwój kompetencji menedżerskich, Rozwój kompetencji miękkich członków zespołów, Podniesienie umiejętności sprzedażowych, Wzrost efektywności.

Michał Romanik
Michał Romanik

Współzałożyciel oraz właściciel GoFuture.
24 letnie doświadczenie w sprzedaży (branża FMCG, Farmacja),
14 letnie doświadczenie w zarządzaniu (firmy i korporacje farmaceutyczne) jako:
District Manager / Kierownik Regionalny,
Field Force Manager / Dyrektor Handlowy,
Country Manager / Dyrektor Generalny,
Trener Biznesu,
Dyplomowany Coach UWM,
Mentor i Doradca Biznesowy,
Specjalizacja: Firmy w obszarze zmian, Startup, praca z młodymi liderami: high potentials.

Olga Kiełczykowska
Olga Kiełczykowska

Koordynator ds. szkoleń w firmie Inspire Consulting sp. z o.o. Posiada 8 letnie doświadczenie w sprzedaży usług i współpracy z MŚP. Absolwentka Leaders are Trainers – Szkoły świadomych liderów i trenerów. Absolwentka IMPROsprzedaży. Prowadzi szkolenia: Techniki sprzedaży, Skuteczna sprzedaż, Realizacja usług szkoleniowych przez system BUR, Negocjacje.

Piotr Ptasznik
Piotr Ptasznik

Współzałożyciel oraz właściciel GoFuture.
11 letnie doświadczenie w sprzedaży (Farmacja),
3 letnie doświadczenie w zarządzaniu (firma farmaceutyczna) jako:
District Manager / Kierownik Regionalny.
Key Account Specialist / Specjalista ds. Kluczowych Klientów,
Dyplomowany Coach UWM,
Akredytowany praktyk Facet5.
Doradca Biznesowy,
Specjalizacja: Psychometria, coaching, rekrutacja, wdrożenia pracowników, motywacja.

Joanna Langer
Joanna Langer

Trener makijażu permanentnego VTCT w Londynie ,współzałożycielka marki GENIUS PMU. Właścicielka salonu Elysium Beauty w Lubszy Śląskiej oraz Londynie.

Absolwentka oraz nauczycielka w elitarnej szkole VTCT w Londynie. Od wielu lat specjalizuje się w makijażu permanentnym. Wyszkolona przez najlepszych w branży. Juror w międzynarodowych mistrzostwach w Londynie. Mistrzyni Polski w 2018 roku w Warszawie.

Karolina Makarevich
Karolina Makarevich

Laureatka Mistrzostw stylizacji rzęs w roku 2019 – zdobycie dwóch pucharów:  II miejsce za stylizację męską oraz nagroda specjalna za stylizację kolorową.
Laureatka mistrzostw  2020 NAIL PRO POLAND najbardziej prestiżowych mistrzostw w Polsce i na świecie.
I miejsce w kategorii SALON SUCCESS.
l miejsce w kategorii SOAK- OFF GEL APPLICATION.

Uczestnik wielu profesjonalnych warsztatów, kongresów, seminariów, szkoleń i kursów instruktorskich, uzyskanie dyplomu -zgodnie z wymaganiami standardów szkoleń „Perfect Lady” z możliwością wykonywania stylizacji paznokci na poziomie mistrzowskim.

Łucja Pawlus-Boroń
Łucja Pawlus-Boroń

Linergistka, Trener makijażu permanentnego, Szkoleniowiec Genius Brow Polska, właścicielka Instytutu Urody oraz Placówki szkoleniowej ŁPB w Łomży.
Laureatka 3 miejsca na mistrzostwach Świata w makijażu permanentnym.
Prelegent wydarzeń w branży beauty.
Dwukrotna finalistka mistrzostw Polski, jak i międzynarodowych.

Krzysztof Majerski
Krzysztof Majerski

Współwłaściciel sieci salonów Vici Clinic oraz właściciel i trener w Majerski Academy, a także linergistą i certyfikowanym trener makijażu permanentnego. W 2019r zdobył tytuł Wicemistrza Polski w makijażu permanentnym International PMU Championship Poznań 2019, a rok wcześniej był finalistą międzynarodowych mistrzostw PMU Gold Conference 2018. Jako jeden z nielicznych w Polsce może poszczycić się certyfikatem Ukraińskiego Stowarzyszenia KCCK na poziomie 5 z tytułem Master, oraz trzykrotnym zdobywcą odznaczenia Biotek Quality Approved.

Żaneta Radecka
Żaneta Radecka

Żaneta Radecka -  niedościgniona profesjonalistka w zawodzie. Od ponad dekady działa z sukcesami na styku medycyny estetycznej i sztuki kosmetologii.Jest właścicielką Salonu Organika, gdzie od lat odpowiada na potrzeby kobiet, jednocześnie dzieląc się wiedzą zdobytą na studiach wyższych i stale rozszerzaną w ramach szkoleń. Swoją wieloletnią praktyką w Makijażu Permanentnym podbija nie tylko serca klientek, ale także rynek Polski jak i zagraniczny. W 2019 roku otrzymała zaproszenie by reprezentować Polskę na największej konferencji w Wietnamie, gdzie prezentowała swoje techniki pigmentacji ust. Za osiągnięcia w biznesie o szczególnym znaczeniu dla regionu, Żaneta Radecka była wielokrotnie wyróżniana przez szacowne kapituły plebiscytów takich jak Człowiek Roku czy Lider Przedsiębiorczości. Została też kilkukrotną laureatką nagrody ,,Orły Kosmetyki”.

Piotr Strzyżewski
Piotr Strzyżewski

Doradca biznesowy, ekspert w rozwijaniu efektywności i potencjału firm i zespołów, mentor managerów i Zarządu, doradca biznesowy i trener sprzedaży. Pomaga właścicielom i Zarządom w zwiększeniu sprzedaży i wartości firmy poprzez podniesienie efektywności zarządzania, nowe strategie sprzedaży, komunikacji wewnętrznej oraz wdrożenie modelu Zdrowia Organizacji (czyli wzrost zaufania, zaangażowania i odpowiedzialności oraz wiary w potencjał firmy). Sprawia, że ludziom się chce chcieć więcej. Budował i skutecznie motywował zespoły sprzedażowe liczące ponad 3000 osób. Pracuje z największymi firmami w Polsce jak i firmach z sektora MŚP. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w trenowaniu, budowaniu zespołów i zarządzaniu w strukturach sprzedażowych. Jako doradca w consultingu pracował dla ponad 100 firm, daje gwarancję rezultatów w postaci konkretnych liczb i wyników.

Andrzej Michalczyk
Andrzej Michalczyk

Trener biznesu, certyfikowany coach LMI, konsultant i doradca biznesowy. Partner zarządzający LMI Polska. Tworzy programy rozwojowe w zakresie zarządzania, przywództwa i efektywności dla przedstawicieli kadry zarządzającej firm dużych oraz MMSP, a także osób zarządzających z sektora publicznego. Posiada wieloletnią praktykę we wdrażaniu procesów rozwojowych w zarządzanych przez siebie zespołach i organizacjach. Zajmuje się rozwojem menedżerskim podległych pracowników. Realizuje szkolenia i doradztwo dla firm z sektora MŚP, w tym szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji, obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania zespołem.

Joanna Turkowiak
Joanna Turkowiak

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalista z dziedziny zabiegów estetycznych. Doświadczony zabiegowiec i szkoleniowiec. Założycielka Akademii Szkoleń Kosmetologii Estetycznej, która dziś szkoli zarówno lekarzy, kosmetologów jak i kosmetyczki z Polski, Unii Europejskiej a także Stanów Zjednoczonych.

Magdalena Bogulak
Magdalena Bogulak

TOP Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner. Prekursor makijażu permanentnego w Polsce. Posiada 25 letnie doświadczenie w branży PMU. Prelegent wielu konferencji i autorka licznych artykułów branży PMU i beauty. Juror wielu międzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym. Twórczyni obecnie największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego oraz International PMU Academy Magda Bogulak w Warszawie. Oficjalny przedstawiciel i dystrybutor marki Long-Time-Liner w Polsce. Prezes i właściciel jednego z najbardziej znanych i cenionych salonów piękności w Polsce: Sharley Medical Clinic & Say SPA Magda Bogulak. Kosmetolog z ponad 20letnim doświadczeniem, ikona dobrego stylu, pionier nowych trendów.