TRENERZY

Piotr Tytoń
Piotr Tytoń

Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego; Coach ACC ICF, DiSC Trainer & Facilitator; HR Business Partner

Specjalista ds. efektywności. Główne obszary szkoleń: Rozwój kompetencji menedżerskich, Rozwój kompetencji miękkich członków zespołów, Podniesienie umiejętności sprzedażowych, Wzrost efektywności.

Michał Romanik
Michał Romanik

Współzałożyciel oraz właściciel GoFuture.
24 letnie doświadczenie w sprzedaży (branża FMCG, Farmacja),
14 letnie doświadczenie w zarządzaniu (firmy i korporacje farmaceutyczne) jako:
District Manager / Kierownik Regionalny,
Field Force Manager / Dyrektor Handlowy,
Country Manager / Dyrektor Generalny,
Trener Biznesu,
Dyplomowany Coach UWM,
Mentor i Doradca Biznesowy,
Specjalizacja: Firmy w obszarze zmian, Startup, praca z młodymi liderami: high potentials.

Olga Kiełczykowska
Olga Kiełczykowska

Koordynator ds. szkoleń w firmie Inspire Consulting sp. z o.o. Posiada 8 letnie doświadczenie w sprzedaży usług i współpracy z MŚP. Absolwentka Leaders are Trainers – Szkoły świadomych liderów i trenerów. Absolwentka IMPROsprzedaży. Prowadzi szkolenia: Techniki sprzedaży, Skuteczna sprzedaż, Realizacja usług szkoleniowych przez system BUR, Negocjacje.

Piotr Ptasznik
Piotr Ptasznik

Współzałożyciel oraz właściciel GoFuture.
11 letnie doświadczenie w sprzedaży (Farmacja),
3 letnie doświadczenie w zarządzaniu (firma farmaceutyczna) jako:
District Manager / Kierownik Regionalny.
Key Account Specialist / Specjalista ds. Kluczowych Klientów,
Dyplomowany Coach UWM,
Akredytowany praktyk Facet5.
Doradca Biznesowy,
Specjalizacja: Psychometria, coaching, rekrutacja, wdrożenia pracowników, motywacja.

Joanna Langer
Joanna Langer

Trener makijażu permanentnego VTCT w Londynie ,współzałożycielka marki GENIUS PMU. Właścicielka salonu Elysium Beauty w Lubszy Śląskiej oraz Londynie.

Absolwentka oraz nauczycielka w elitarnej szkole VTCT w Londynie. Od wielu lat specjalizuje się w makijażu permanentnym. Wyszkolona przez najlepszych w branży. Juror w międzynarodowych mistrzostwach w Londynie. Mistrzyni Polski w 2018 roku w Warszawie.

Karolina Makarevich
Karolina Makarevich

Laureatka Mistrzostw stylizacji rzęs w roku 2019 – zdobycie dwóch pucharów:  II miejsce za stylizację męską oraz nagroda specjalna za stylizację kolorową.
Laureatka mistrzostw  2020 NAIL PRO POLAND najbardziej prestiżowych mistrzostw w Polsce i na świecie.
I miejsce w kategorii SALON SUCCESS.
l miejsce w kategorii SOAK- OFF GEL APPLICATION.

Uczestnik wielu profesjonalnych warsztatów, kongresów, seminariów, szkoleń i kursów instruktorskich, uzyskanie dyplomu -zgodnie z wymaganiami standardów szkoleń „Perfect Lady” z możliwością wykonywania stylizacji paznokci na poziomie mistrzowskim.

Żaneta Radecka
Żaneta Radecka

Żaneta Radecka -  niedościgniona profesjonalistka w zawodzie. Od ponad dekady działa z sukcesami na styku medycyny estetycznej i sztuki kosmetologii.Jest właścicielką Salonu Organika, gdzie od lat odpowiada na potrzeby kobiet, jednocześnie dzieląc się wiedzą zdobytą na studiach wyższych i stale rozszerzaną w ramach szkoleń. Swoją wieloletnią praktyką w Makijażu Permanentnym podbija nie tylko serca klientek, ale także rynek Polski jak i zagraniczny. W 2019 roku otrzymała zaproszenie by reprezentować Polskę na największej konferencji w Wietnamie, gdzie prezentowała swoje techniki pigmentacji ust. Za osiągnięcia w biznesie o szczególnym znaczeniu dla regionu, Żaneta Radecka była wielokrotnie wyróżniana przez szacowne kapituły plebiscytów takich jak Człowiek Roku czy Lider Przedsiębiorczości. Została też kilkukrotną laureatką nagrody ,,Orły Kosmetyki”.

Łucja Pawlus-Boroń
Łucja Pawlus-Boroń

Linergistka, Trener makijażu permanentnego, Szkoleniowiec Genius Brow Polska, właścicielka Instytutu Urody oraz Placówki szkoleniowej ŁPB w Łomży.
Laureatka 3 miejsca na mistrzostwach Świata w makijażu permanentnym.
Prelegent wydarzeń w branży beauty.
Dwukrotna finalistka mistrzostw Polski, jak i międzynarodowych.

Krzysztof Majerski
Krzysztof Majerski

Współwłaściciel sieci salonów Vici Clinic oraz właściciel i trener w Majerski Academy, a także linergistą i certyfikowanym trener makijażu permanentnego. W 2019r zdobył tytuł Wicemistrza Polski w makijażu permanentnym International PMU Championship Poznań 2019, a rok wcześniej był finalistą międzynarodowych mistrzostw PMU Gold Conference 2018. Jako jeden z nielicznych w Polsce może poszczycić się certyfikatem Ukraińskiego Stowarzyszenia KCCK na poziomie 5 z tytułem Master, oraz trzykrotnym zdobywcą odznaczenia Biotek Quality Approved.

Piotr Strzyżewski
Piotr Strzyżewski

Doradca biznesowy, ekspert w rozwijaniu efektywności i potencjału firm i zespołów, mentor managerów i Zarządu, doradca biznesowy i trener sprzedaży. Pomaga właścicielom i Zarządom w zwiększeniu sprzedaży i wartości firmy poprzez podniesienie efektywności zarządzania, nowe strategie sprzedaży, komunikacji wewnętrznej oraz wdrożenie modelu Zdrowia Organizacji (czyli wzrost zaufania, zaangażowania i odpowiedzialności oraz wiary w potencjał firmy). Sprawia, że ludziom się chce chcieć więcej. Budował i skutecznie motywował zespoły sprzedażowe liczące ponad 3000 osób. Pracuje z największymi firmami w Polsce jak i firmach z sektora MŚP. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w trenowaniu, budowaniu zespołów i zarządzaniu w strukturach sprzedażowych. Jako doradca w consultingu pracował dla ponad 100 firm, daje gwarancję rezultatów w postaci konkretnych liczb i wyników.

Andrzej Michalczyk
Andrzej Michalczyk

Trener biznesu, certyfikowany coach LMI, konsultant i doradca biznesowy. Partner zarządzający LMI Polska. Tworzy programy rozwojowe w zakresie zarządzania, przywództwa i efektywności dla przedstawicieli kadry zarządzającej firm dużych oraz MMSP, a także osób zarządzających z sektora publicznego. Posiada wieloletnią praktykę we wdrażaniu procesów rozwojowych w zarządzanych przez siebie zespołach i organizacjach. Zajmuje się rozwojem menedżerskim podległych pracowników. Realizuje szkolenia i doradztwo dla firm z sektora MŚP, w tym szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji, obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania zespołem.

Joanna Turkowiak
Joanna Turkowiak

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalista z dziedziny zabiegów estetycznych. Doświadczony zabiegowiec i szkoleniowiec. Założycielka Akademii Szkoleń Kosmetologii Estetycznej, która dziś szkoli zarówno lekarzy, kosmetologów jak i kosmetyczki z Polski, Unii Europejskiej a także Stanów Zjednoczonych.

Magdalena Bogulak
Magdalena Bogulak

TOP Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner. Prekursor makijażu permanentnego w Polsce. Posiada 25 letnie doświadczenie w branży PMU. Prelegent wielu konferencji i autorka licznych artykułów branży PMU i beauty. Juror wielu międzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym. Twórczyni obecnie największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego oraz International PMU Academy Magda Bogulak w Warszawie. Oficjalny przedstawiciel i dystrybutor marki Long-Time-Liner w Polsce. Prezes i właściciel jednego z najbardziej znanych i cenionych salonów piękności w Polsce: Sharley Medical Clinic & Say SPA Magda Bogulak. Kosmetolog z ponad 20letnim doświadczeniem, ikona dobrego stylu, pionier nowych trendów.