Przejdź do właściwej treści strony Przejdź do menu

O nas

Zajmujemy się doradztwem biznesowym oraz obsługą procesów inwestycyjnych zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym już od 2006 roku. Sprawdź, jak pracujemy.

Kompetentny zespół

Nasz zespół tworzą doradcy posiadający wysokie kompetencje w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych. Od wielu lat opracowują biznes plany, ekspertyzy, studia wykonalności inwestycji, analizy rynku, programy restrukturyzacji.

Kompleksowe usługi

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i całkowitym rozliczaniu dotacji z Unii Europejskiej.

Nowe technologie

Wspieramy przedsięwzięcia będące we wczesnych fazach rozwoju ale o dużym potencjale innowacji, zwłaszcza z obszaru wysokich technologii.

Źródła finansowania

Minimalizujemy ryzyko finansowe poprzez dywersyfikację źródeł finansowania inwestycji oraz pomagamy w komercjalizacji wyników prac badawczo - rozwojowych.

Własne projekty

Zajmujemy się doradztwem na rzecz podmiotów trzecich, jak również realizacją projektów własnych lub w partnerstwie - także zagranicznym!

Bogate doświadczenie

Uczestniczymy w naborach i ocenach wniosków o dofinansowanie organizowanych na szczeblu międzynarodowym, krajowym jak i regionalnym.

Obszary naszych zainteresowań

Narzędzia

Czytaj więcej

Szkolenia i doradztwo

Czytaj więcej

Projekty z zakresu innowacji i zaawansowanych technologii

Czytaj więcej

Współpraca międzynarodowa

Realizujemy projekty międzynarodowe we współpracy z
Aurive società cooperativa sociale

organizacja z Novary we Włoszech działająca na rzecz równych możliwości edukacyjnych, szczególnie sytuacji młodzieży i dorosłych na rynku pracy.

Logo Nord University
SYNTHESIS

wiodąca organizacja na Cyprze w dziedzinie innowacji społecznych oraz myślenia projektowego. Posiada doświadczenie w edukacji włączającej i uczenia się wspomaganego technologią.

EVM

przedsiębiorstwo działające na rynku hiszpańskim, które projektuje programy szkoleniowe w zakresie procesu usprawniania, innowacji i odkrywania nowych obszarów przedsiębiorczości.

Logo Nord University
Nord University

z siedzibą w Bodo, zajmuje się innowacjami w edukacji opartymi na praktyce zawodowej oraz edukacją dzieci i młodzieży w całościowo rozwijającym się środowisku.

Logo Empathos Partners
Empathos Partners

Norweska  organizacja, która promuje kulturę pokoju poprzez interwencje w zakresie sprawiedliwości społecznej, zarządzania konfliktami i porozumiewania się bez przemocy (NVC).

Logo Fundacion Empresa Universidad De Alicante De La Comunidad Valenciana
Fundacion Empresa Universidad De Alicante De La Comunidad Valenciana (Hiszpania)

Fundacja przy uniwersytecie w Alicante działająca na rzecz transferu wiedzy pomiędzy jednostkami naukowo – badawczymi a przedsiębiorstwami.

Logo Institute of Entrepreneurship Development
Institute of Entrepreneurship Development

Greckie przedsiębiorstwo z Larissy prowadzące prace rozwojowe z zakresu IT,  i szeroko pojętej edukacji i narzędzi edukacyjnych.

Logo Abo Akademi University
Abo Akademi University

Uniwersytet w Turku w Finlandii, który prowadzi badania z zakresu job craftingu i optymalizacji edukacji permanentnej.

Logo EduCluster Finland
EduCluster Finland

fiński klaster edukacyjny z Jyväskylä działający na rzecz dzielenia się fińskim doświadczeniem, know-how oraz dobrymi praktykami w zakresie edukacji.

Doświadczenie

Uczestnictwo w programach

Realizowaliśmy projekty m.in. w okresie przedakcesyjnym (program Phare) oraz w perspektywie budżetu Unii Europejskiej w okresach 2004-2006,  2007-2013 i 2014-2020.

Pozyskane dotacje

Pozyskaliśmy i rozliczyliśmy dotacje dla przedsiębiorców, startupów, jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych, organizacji pozarządowych profit oraz non profit o wartości kilkuset milionów złotych.

Szeroki zakres usług

Zajmowaliśmy się  kompleksową obsługą projektów m.in. o charakterze infrastrukturalnym, badawczo-rozwojowym, szkoleniowym, doradczym, promocyjnym.

Dobierzemy źródło dofinansowania od ręki!

Wypełnij formularz i sprawdź z jakich programów możesz skorzystać!

Nasze cele

Zaspokajanie potrzeb i oczekiwań Klientów w obszarze inwestycyjnym i rozwojowym, zwiększanie ich satysfakcji i zadowolenia poprzez wysoką jakość świadczonych usług oraz ich kompleksowość.

Powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością, kierując się wartościami takimi jak odpowiedzialność, skuteczność i jakość.

Przykładamy dużą wagę do zarządzania ryzykiem w trakcie realizacji powierzonych nam zadań. Dbamy o komfort współpracy zwracając uwagę na poufność dostarczonych przez Klienta informacji.

Wspieramy Klientów w wyznaczaniu celów biznesowych i doradzamy sposoby ich osiągnięcia.

Doświadczenie naszych konsultantów i bezpośrednie zaangażowanie wiodących specjalistów branżowych w każde powierzone zadanie jest gwarancją realizacji nawet najbardziej ambitnych założeń.

Zawsze koncentrujemy naszą uwagę na szczegółach funkcjonowania podmiotu, który jest naszym Klientem, jednocześnie uwzględniając strategiczną perspektywę jego rozwoju w przyszłości.