blog

30.12.2020

Inspire Consulting dołączyło do grona Organizacji Wspierających projekt ADMA

 

Pragniemy poinformować, że Inspire Consulting dołączył do grona Organizacji Wspierających projekt ADMA (European Advanced Manufacturing Support Centre).

Celem projektu ADMA jest utworzenie i prowadzenie Europejskiego Centrum Wsparcia Zaawansowanej Produkcji, które będzie pomagało przedsiębiorstwom z całej Europy, w ocenie możliwości wdrożenia zaawansowanych rozwiązań produkcyjnych oraz przekształcenia ich w Fabryki Przyszłości o bardziej konkurencyjnej, nowoczesnej i zrównoważonej produkcji.

Projekt został sfinansowany przez Agencję Wykonawczą ds. Małych i Średnich przedsiębiorstw (EASME) w ramach umowy numer 2017/S 152-314086.

Europejskie Centrum Wsparcia ADMA ułatwi dostęp mikro, małym i średnim firmom do specjalistycznej wiedzy zapewnianej przez uczestników konsorcjum oraz ich szersze otoczenie, wiedzy o technologiach, reorganizacji przedsiębiorstw, finansowaniu inwestycji oraz modelach biznesowych. ADMA oferuje firmom produkcyjnym skan zasobów i osobisty kontakt z doradcami ds. Fabryk Przyszłości.

Przedsiębiorstwa otrzymają również wsparcie w postaci doradztwa i szkoleń w zakresie wdrażania zaawansowanych technologii. Działania te pomogą miko, małym i średnim firmom produkcyjnym z Unii Europejskiej stać się fabrykami nowej generacji o bardziej konkurencyjnej, nowoczesnej i zrównoważonej produkcji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie ADMA, zapraszamy na stronę http://www.adma.ec/