blog

25.07.2017

Baza Usług Rozwojowych- BUR

Chcesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo? Powinieneś wiedzieć czym jest BUR. To skrót pochodzący od Bazy Usług Rozwojowych.  Jest to bezpłatna platforma dostępna pod adresem uslugirozwojowe.parp.gov.pl Znajdują się na niej oferty usług rozwojowych świadczone przez wyspecjalizowane firmy, uczelnie itp. Oferty te mają formy np.: szkoleń, doradztwa, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu. Platforma została stworzona w celu rozwoju przedsiębiorstw i ich pracowników. Baza Usług Rozwojowych jest kontynuacją największej wyszukiwarki szkoleń z programu „Inwestycja w Kadry”. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla instytucji i osób prywatnych, które pragną rozwijać się w swoich dziedzinach pracy. Ponadto baza umożliwia zmianę zawodu poprzez szeroki wachlarz szkoleń, studiów podyplomowych.

 

 

 

Platforma BUR oferuje możliwość wyszukiwania usług szkoleniowych poprzez wybór odpowiedniego check box-a np:  miejsca szkolenia, tematyki, sposobu finansowania. Niektóre podmioty oferują szkolenia odpłatne, a inne współfinansowane są ze środków unijnych. W ramach BUR-u przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie ofert w wysokości nawet do 80% wartości danej usługi. Resztę kosztów ponosi przedsiębiorca ubiegający się o dofinansowanie.

Firma Inspire Consulting sp. z o.o. w Bazie Usług Rozwojowych jest jednym z podmiotów, który oferuje usługi szkoleniowe i doradcze współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Zapraszamy do skorzystania!