blog

04.02.2022

INSPIRE CONSULTING laureatem Diamentów Forbesa 2022

Firma Inspire Consulting Sp. z o.o. laureatem Diamentów Forbesa 2022

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że Inspire Consulting sp. z o.o. została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2022. Tym samym znaleźliśmy się w zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

 

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności. Wywiadownia Dun & Bradstreet Sp. z o.o. zbiera dane, a na ich podstawie tworzy bazy przedsiębiorstw, którym przyznała pozytywny rating wiarygodności. Firmy muszą być rentowne i mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Pod uwagę brane były przedsiębiorstwa, które w ostatnim roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych.

 

Listę wyróżnionych firm z województwa warmińsko-mazurskiego znaleźć można pod adresem:

https://www.forbes.pl/diamenty/2022/artykuly/diamenty-forbesa-2022-oto-najlepsze-firmy-z-wojewodztwa-warminsko-mazurskiego/5yme41b

 

Tytuł Diamentu Forbesa 2022 to potwierdzenie naszej wiarygodności i nobilitacja ale również zobowiązanie do dalszego rozwoju.

 

Sylwia Sobaczewska

Koordynator biura w Inspire Consulting

[email protected]

tel. +48 536 344 544