blog

28.02.2022

Dołącz do bazy przedsiębiorców na platformie Bank Praktyk Krajowych

Praktykanci szukają swoich następnych praktyk na platformie edukacyjno-rozwojowej Bank Praktyk Krajowych

Inspire Consulting z sukcesem zakończyło prace nad wdrożeniem platformy Bank Praktyk Krajowych w funkcjonowanie wielu szkół i placówek nauczania zawodowego. Wynikiem tej współpracy jest udoskonalona wersja platformy zawierająca wszystkie niezbędne funkcjonalności wspomagające współpracę uczniów z praktykodawcami.

Możliwość ogłoszenia oferty praktyk, łatwy kontakt z uczniami oraz usprawniona organizacja i monitoring całego procesu to tylko niektóre z szeregu korzyści jakie oferuje platforma.

Korzystanie jest bardzo proste, a przede wszystkim darmowe. Wystarczy wejść na stronę https://bankpraktykkrajowych.pl/, zarejestrować swoją firmę na portalu i dodać spersonalizowane ogłoszenia dotyczące praktyk. System, dzięki wprowadzeniu odpowiednich kryteriów, sam dobierze odpowiednich uczniów na daną praktykę czy staż.

Jest to doskonała okazja do budowania potencjału swojej firmy poprzez tworzenie i szkolenie jej przyszłej kadry. Każdy praktykant, który wykazuje zdolności na odbywanych stażach czy praktykach może być świetnym pracownikiem Twojej firmy w przyszłości!

Dołącz już dziś do bazy przedsiębiorców na platformie Bank Praktyk Krajowych i usprawnij proces rekrutacji praktykantów!

Platforma edukacyjno-rozwojowa Bank Praktyk Krajowych

 

Magdalena Łukaszewicz

Koordynator projektów

[email protected]

tel. +48  89 535 30 90