blog

17.05.2016

KONKURS "Pomysł na edukację".

KONKURS „Pomysł na edukację”

 

Konkurs „Pomysł na edukację” jest skierowany do ambitnych i kreatywnych osób, posiadających głowę pełną innowacyjnych pomysłów w zakresie edukacji.

Jeśli patrzysz na świat przez pryzmat nowych technologii oraz praktycznych i efektywnych rozwiązań to masz szansę udoskonalić system edukacji w Polsce!

Firma Inspire Consulting sp. z o.o. ogłasza konkurs na pomysły dotyczące wypracowania i wdrożenia nowego, innowacyjnego na skalę kraju rozwiązania edukacyjnego, którego celem będzie zwiększenie dostępu do różnych form uczenia się przez całe życie oraz wzrostu atrakcyjności na rynku pracy. Adresatami projektu powinni być uczniowie na poziomie co najmniej szkoły średniej lub osoby dorosłe.

 


 

W ramach konkursu zostanie wybrana najciekawsza koncepcja, a jej Twórca otrzyma możliwość wyboru nagrody:
1) wygrana – 10 000 zł lub
2) możliwość współpracy z Inspire Consulting sp. z o.o. podczas realizacji zwycięskiej koncepcji jako pracownik, współpracownik lub podwykonawca w zależności od własnego uznania!

 

 

Innowacyjne pomysły mogą dotyczyć narzędzi w zakresie nowatorskiego zastosowania technologii, aplikacji mobilnych, programów praktyk lub szkoleń czy też nowych modeli edukacyjnych.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.06.2016 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 07.07.2016 r.