Przejdź do właściwej treści strony Przejdź do menu
blog

21.05.2024

Możliwości finansowania rozwoju dla MŚP

Możliwości finansowania rozwoju dla MŚP

Co?

Darmowa konferencja dla MŚP, gdzie można dowiedzieć się, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie na szkolenia i doradztwo.


Gdzie?

Wschodnioeuropejska Akademia Nauk Stosowanych, ul. Grunwaldzka 1, 19-300 Ełk


Kiedy?

7 czerwca 2024 r.


Odkryj Możliwości Rozwojowe dla MŚP dzięki Środkom Unijnym

Serdecznie zapraszamy na nadchodzącą konferencję, której celem jest przedstawienie przedsiębiorcom z sektora MŚP dostępnych możliwości rozwojowych finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

Podczas wydarzenia, nasza firma Inspire Consulting sp. z o.o. zaprezentuje projekt „Kompetentny region – Warmia i Mazury”. Dzięki temu projektowi, przedsiębiorcy będą mogli pozyskać do 60 tys. zł na szkolenia i doradztwo, co stanowi doskonałą okazję do podniesienia kompetencji i konkurencyjności swoich firm.

 

Dodatkowo, prelegenci z Olsztyńskiego oddziału Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przedstawią aktualne możliwości dofinansowania dla MŚP w ramach projektów realizowanych w Polsce Wschodniej. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych funduszach i sposobach ich wykorzystania.

 

Konferencja będzie również idealnym miejscem dla przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z indywidualnego doradztwa. Mobilni doradcy będą na miejscu, gotowi pomóc w wypełnianiu, przygotowywaniu dokumentów rekrutacyjnych oraz składaniu wniosków o dofinansowanie.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zdobyć cenne informacje i wsparcie na drodze do rozwoju swojej firmy. Dołącz do nas i zainwestuj w przyszłość swojego biznesu!

 

Dowiedz się więcej, zapraszamy do kontaktu:

+48 89 535 30 90

[email protected]

 

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie #FundUszENaZmiany