Przejdź do właściwej treści strony Przejdź do menu
blog

19.12.2023

Nagroda dla Inspire Consulting w Konkursie Pracodawca Jutra 2023

Nagroda dla Inspire Consulting w Konkursie Pracodawca Jutra 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Inspire Consulting sp. z o.o. została laureatem w prestiżowym konkursie Pracodawca Jutra 2023 organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Otrzymaliśmy tytuł Pracodawcy Jutra 2023 w sektorze usług rozwojowych. Gala finałowa, która odbyła się 12 grudnia 2023 roku, była dla nas niezapomnianym wydarzeniem, a otrzymana nagroda to dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także potwierdzenie skuteczności naszych działań.

 

Nagroda została przyznana za projekt "Senior Job Crafting", którego celem jest wsparcie seniorów w kształtowaniu swojej ścieżki zawodowej w późniejszym etapie życia zawodowego. Dzięki tej innowacyjnej inicjatywie chcemy pokazać, że wiek nie powinien być przeszkodą, a doświadczenie i umiejętności seniorów mogą wnieść nieocenioną wartość do środowiska pracy. Nasza inicjatywa obejmuje programy szkoleniowe, mentoringowe i wsparcie w procesie dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych.

 

Tytuł Pracodawcy Jutra odbieramy jako zobowiązanie do dalszego rozwoju firmy oraz kreowania i promowania pozytywnych rozwiązań w obszarze usług rozwojowych. Nagroda jest potwierdzeniem, że nasza praca została zauważona i doceniona przez branżę.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za zorganizowanie konkursu Pracodawca Jutra 2023 oraz wszystkim naszym pracownikom, którzy codziennie przyczyniają się do sukcesu firmy.

 

                    

                 

 

Sylwia Sobaczewska

Koordynator biura w Inspire Consulting

[email protected]

tel. +48 536 344 544