Przejdź do właściwej treści strony Przejdź do menu
blog

30.11.2022

Akcja-komunikacja – warsztaty dotyczące Porozumienia Bez Przemocy (NVC)

Akcja-komunikacja – warsztaty dotyczące Porozumienia Bez Przemocy (NVC)

 

Co może zrobić nauczyciel, pedagog, psycholog szkolny, by budować pozytywne relacje z uczniami? Jak skutecznie komunikować się z rodzicami i współpracownikami w szkole? Jak rozwiązywać konflikty i nieporozumienia oraz jak im zapobiegać?

Te i podobne pytania na co dzień towarzyszą pracownikom oświaty. Odpowiedzi poszukajmy wspólnie! Już niedługo nabór na warsztaty z NVC (ang. non-violent communication).

Warsztaty będą skierowane do nauczycieli, pedagogów, psychologów i innych specjalistów pracujący z uczniami w szkołach podstawowych oraz średnich z wykluczeniem szkól zawodowych i techników.

Uczestnicy w trakcie warsztatów będą testować nowatorskie narzędzia redukcji przeszkód komunikacyjnych w nauczaniu, ale nie tylko. Otrzymają materiały, dzięki którym będą mogli zastosować zasady NVC w rozwoju zawodowym i osobistym. W ten sposób staną się częścią międzynarodowego projektu służącego podniesieniu jakości edukacji.

Projekt „Akcja – komunikacja” jest dofinansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz środków budżetu państwa w ramach Programu EDUKACJA.

Więcej o projekcie tutaj

Zapraszamy do kontaktu, a do zapisów na warsztaty – już niedługo!

 

Barbara Kazimierczak

Tel. 575 725 226

tel. +48 89 535 30 90

e-mail: [email protected]