blog

23.08.2023

Dołącz do "Akcji-Komunikacja" – darmowe warsztaty

Dołącz do

 

Mamy świetne wieści dla wszystkich zainteresowanych poprawą jakości edukacji w Polsce i rozwijaniem umiejętności komunikacyjnych! W ramach realizowanego przez INSPIRE CONSULTING Sp. z o.o. projektu pt. "Akcja-Komunikacja", dofinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz środków budżetu państwa w ramach Programu EDUKACJA, ogłaszamy aż dwa wydarzenia, które przyczynią się do osiągnięcia tych celów!

 

Kiedy i gdzie odbędą się wydarzenia?

Jeśli jesteście gotowi na wzięcie udziału w "Akcji-Komunikacja", macie dwie doskonałe okazje:

  • Olsztyn, 13 września 2023 r.
  • Warszawa, 20 września 2023 r.

Warsztaty są zupełnie darmowe. Zapewniamy materiały szkoleniowe, pakiety konferencyjne oraz refinansowanie kosztów podróży.

 

Dla kogo są te wydarzenia?

Zapraszamy do udziału wszystkich zaangażowanych w procesy edukacyjne i wychowawcze, w tym:

  • Przedstawicieli organów prowadzących szkoły,
  • Dyrektorów,
  • Nauczycieli – liderów zmian,
  • Przedstawicieli podmiotów publicznych odpowiedzialnych za organizację, nadzór i wspieranie systemu nauczania (Kuratoria Oświaty, ODN-y, ORE),
  • Osoby związane z szeroko pojętą edukacją, wychowaniem i wprowadzaniem zmian w systemie kształcenia z całego kraju.

 

Jaki jest plan wydarzenia?

To będzie pełen inspiracji i praktycznych informacji dzień:

Część I: Rozpocznie się od przedstawienia koncepcji Komunikacji bez Przemocy (NVC), prezentacji celów, założeń i rezultatów Projektu.

Część II: Skupimy się na omówieniu materiałów dydaktycznych, nad którymi prace właśnie się kończą, takich jak podręcznik "Porozumienie bez Przemocy w Edukacji – Jak Uczyć i Się Rozumieć" oraz ćwiczeń "Porozumienie bez Przemocy w Edukacji – Ćwiczenia dla Tych, Którzy Chcą (Się) Uczyć".

 

Jak wziąć udział?

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem lub chcielibyście delegować pracownika ze swojej szkoły, prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres: [email protected].

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o projekcie, zapraszamy do odwiedzenia strony projektu.

Nadszedł czas, aby wspólnie działać na rzecz lepszej edukacji i doskonalenia umiejętności komunikacyjnych. Dołączcie do nas już teraz i razem z nami wpływajcie na przyszłość edukacji w Polsce!

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 89 535 30 90

e-mail: [email protected]